Katarzyna Zaroślińska zawodniczką Chemika

15.07.2016

Katarzyna Zaroślińska podpisała kontrakt z Chemikiem Police. 

Atakująca ma na swoim koncie 56 występów w reprezentacji Polski. Uważana jest za jedną z najlepszych zawodniczek ORLEN Ligi.  

W karierze zdobyła cztery Puchary Polski, trzy wicemistrzostwa Polski i srebrny medal w Pucharze CEV. 

- Bardzo się cieszę, że w nadchodzącym sezonie będę mogła zagrać w Chemiku. To najkorzystniejsza decyzja, jaką mogłam podjąć. Zagram w najlepszym polskim zespole, z bardzo dobrymi zawodniczkami. Chcę zrealizować swój cel, jakim jest zdobycie mistrzostwa Polski. Uważam również, że w Lidze Mistrzyń możemy powalczyć o coś fajnego – mówi.

„Smoku” ma 187 cm wzrostu. Łapie piłkę w ataku na wysokości 322 cm. W przeszłości występowała w barwach PGE Atomu Trefl Sopot, MKS Tauronu Dąbrowy Górniczej i Budowlanych Łódź. 29-latka pochodzi z Gorzowa Wielkopolskiego.

To dwunasta zawodniczka, która na pewno zagra w barwach mistrza Polski w sezonie 2016/17. Wcześniej informowaliśmy o Annie Werblińskiej, Agnieszce Bednarek-Kaszy, Stefanie Veljković, Joannie Wołosz, Jelenie Blagojević, Katarzynie Gajgał-Anioł, Aleksandrze Krzos, Malwinie Smarzek, Izabeli Bełcik, Aleksandrze Jagieło i Marioli Zenik.