Terminarz ORLEN LIGI sezon zasadniczy 2016/2017

Kolejka I - start kolejki 15.10.2016
 
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - PGE Atom Trefl Sopot 3:1 (19:25, 25:22, 25:18, 26:24)
Giacomini Budowlani Toruń - ŁKS Commercecon Łódź 3:0 (25:18, 25:21, 25:15)      
Impel Wrocław - KSZO OSTROWIEC 3:0 (25:14, 25:22, 25:17)
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Developres SkyRes Rzeszów 0:3 (0:25, 0:25, 0:25)    
Budowlani Łódź - Legionovia Legionowo 3:1 (21:25, 25:8, 25:21, 25:20)
Polski Cukier Muszynianka - KS PAŁAC Bydgoszcz 3:1 (26:24, 25:21, 23:25, 31:29)    
Chemik Police - PTPS Piła Enea 3:0 (25:12, 25:19, 25:21)
 
Kolejka II - start kolejki 22.10.2016         
 
PGE Atom Trefl Sopot - PTPS Piła Enea 3:0 (25:18, 25:22, 25:19)           
KS PAŁAC Bydgoszcz - Chemik Police 1:3 (25:23, 19:25, 14:25, 17:25)      
Legionovia Legionowo - Polski Cukier Muszynianka 2:3 (25:17, 18:25, 20:25, 25:23, 15:6)             
Developres SkyRes Rzeszów - Budowlani Łódź 1:3 (17:25, 26:24, 21:25, 22:25)
KSZO OSTROWIEC - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2:3 (23:25, 19:25, 25:23, 27:25, 8:15)        
ŁKS Commercecon Łódź - Impel Wrocław 3:2 (25:16, 25:23, 15:25, 23:25, 15:8)            
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - Giacomini Budowlani Toruń 1:3 (25:19, 23:25, 23:25, 24:26)
 
 
Kolejka III - start kolejki 29.10.2016
Giacomini Budowlani Toruń - PGE Atom Trefl Sopot 0:3 (20:25, 15:25, 20:25)         
Impel Wrocław - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3:1 (20:25, 25:18, 25:18, 25:16)
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - ŁKS Commercecon Łódź 1:3 (25:13, 20:25, 22:25, 19:25)           
Budowlani Łódź - KSZO OSTROWIEC 3:0 (26:24, 25:18, 25:16)      
Polski Cukier Muszynianka - Developres SkyRes Rzeszów 0:3 (15:25, 23:25, 10:25)    
Chemik Police - Legionovia Legionowo 3:0 (25:15, 25:23, 25:19)  
Enea PTPS Piła - KS PAŁAC Bydgoszcz 1:3 (22:25, 13:25, 25:19, 19:25)
              
 
Kolejka IV - start kolejki 05.11.2016
 
PGE Atom Trefl Sopot - KS PAŁAC Bydgoszcz 1:3 (25:13, 16:25, 23:25, 20:25)      
Legionovia Legionowo - Enea PTPS Piła 3:0 (25:22, 25:23, 25:19)
Developres SkyRes Rzeszów - Chemik Police 2:3 (24:26, 16:25, 25:23, 25:21, 12:15)      
KSZO OSTROWIEC - Polski Cukier Muszynianka 3:1 (25:14, 23:25, 25:23, 26:24)      
ŁKS Commercecon Łódź - Budowlani Łódź 0:3 (17:25, 19:25, 16:25)           
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (15:25, 21:25, 23:25)            
Giacomini Budowlani Toruń - Impel Wrocław 0:3 (23:25, 17:25, 18:25)
 
 
Kolejka V - start kolejki: 12.11.2016
Impel Wrocław – PGE Atom Trefl Sopot 1:3 (13:25, 26:24, 18:25, 22:25)
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Giacomini Budowlani Toruń 
Budowlani Łódź - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3:2 (25:20, 25:17, 18:25, 23:25, 15:10)
Polski Cukier Muszynianka - ŁKS Commercecon Łódź 3:2 (23:25, 23:25, 25:20, 26:24, 15:9)
Chemik Police - KSZO OSTROWIEC 3:1 (25:13, 25:15, 21:25, 25:14)
Enea PTPS Piła - Developres SkyRes Rzeszów 3:2 (25:21, 27:25, 21:25, 17:25, 15:8)
KS PAŁAC Bydgoszcz - Legionovia Legionowo 3:0 (25:23, 25:16, 25:15)
 
Kolejka VI - start kolejki: 19.11.2016
 
PGE Atom Trefl Sopot - Legionovia Legionowo 3:2 (21:25, 25:19, 25:15, 17:25, 15:13)
Developres SkyRes Rzeszów - KS PAŁAC Bydgoszcz 3:2 (21:25, 25:18, 21:25, 25:13, 15:9)
KSZO OSTROWIEC - Enea PTPS Piła 1:3 (20:25, 26:24, 20:25, 19:25)
ŁKS Commercecon Łódź - Chemik Police 1:3 (18:25, 25:16, 24:26, 19:25)
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - Polski Cukier Muszynianka 3:0 (25:13, 25:19, 25:15)
Giacomini Budowlani Toruń - Budowlani Łódź 0:3 (16:25, 18:25, 17:25)
Impel Wrocław - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
 
 
Kolejka VII - start kolejki: 26.11.2016
 
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - PGE Atom Trefl Sopot 3:0 (25:15, 25:13, 25:16)
Budowlani Łódź - Impel Wrocław 3:0 (25:20, 25:19, 25:23)
Polski Cukier Muszynianka - Giacomini Budowlani Toruń 3:1 (15:25, 25:18, 25:14, 25:22)
Chemik Police - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3:1 (25:19, 26:28, 25:15, 25:23)
Enea PTPS Piła - ŁKS Commercecon Łódź 3:1 (22:25, 25:23, 25:23, 25:22)
KS PAŁAC Bydgoszcz - KSZO OSTROWIEC 3:0 (25:17, 25:12, 25:19)
Legionovia Legionowo - Developres SkyRes Rzeszów
 
Kolejka VIII – start kolejki: 30.11.2016
 
PGE Atom Trefl Sopot - Developres SkyRes Rzeszów 3:1 (26:24, 15:25, 25:23, 25:19) 
KSZO OSTROWIEC - Legionovia Legionowo 3:2 (25:23, 19:25, 17:25, 25:22, 15:6 )
ŁKS Commercecon Łódź - KS PAŁAC Bydgoszcz 1:3 (16:25, 25:20, 22:25, 23:25 )
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - Enea PTPS Piła 1:3 (25:16, 12:25, 9:25, 13:25 )
Giacomini Budowlani Toruń - Chemik Police 0:3 (17:25, 19:25, 17:25 )
Impel Wrocław - Polski Cukier Muszynianka 3:1 (25:19, 20:25, 25:22, 25:11 )
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Budowlani Łódź 3:2 (25:20, 25:22, 19:25, 23:25, 15:7 )
 
Kolejka IX – start kolejki: 03.12.2016
 
Budowlani Łódź – PGE Atom Trefl Sopot 3:0 (25:14, 25:14, 25:17)
Polski Cukier Muszynianka - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3:2 (25:23, 25:21, 22:25, 15:25, 15:12)
Chemik Police - Impel Wrocław 3:2 (25:20, 18:25, 19:25, 25:23, 15:9)
Enea PTPS Piła - Giacomini Budowlani Toruń 3:0 (25:18, 25:18, 25:19)
KS PAŁAC Bydgoszcz - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3:1 (25:19, 19:25, 25:22, 25:11)
Legionovia Legionowo - ŁKS Commercecon Łódź 0:3 (16:25, 21:25, 22:25)
Developres SkyRes Rzeszów - KSZO OSTROWIEC 3:0 (25:21, 25:9, 25:21)
 
Kolejka X – start kolejki: 07-12-2016
 
PGE Atom Trefl Sopot - KSZO OSTROWIEC 0:3 (23:25, 25:27, 15:25)
ŁKS Commercecon Łódź - Developres SkyRes Rzeszów 
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - Legionovia Legionowo 3:2 (20:25, 24:26, 26:24, 25:18, 15:12)
Giacomini Budowlani Toruń - KS PAŁAC Bydgoszcz 3:1 (22:25, 27:25, 25:13, 25:16)
Impel Wrocław - Enea PTPS Piła 3:0 (25:22, 25:20, 25:18)
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Chemik Police 0:3 (13:25, 13:25, 17:25)
Budowlani Łódź Polski Cukier - Muszynianka 3:0 (25:20, 25:14, 25:22)
 
Kolejka XI – start kolejki: 10.12.2016
 
Polski Cukier Muszynianka - PGE Atom Trefl Sopot 3:1 (25:19, 12:25, 25:18, 26:24)
Chemik Police - Budowlani Łódź 3:0 (25:18, 25:17, 24:21)
Enea PTPS Piła - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2:3 (19:25, 25:22, 25:20, 19:25, 11:15)
KS PAŁAC Bydgoszcz - Impel Wrocław 0:3 (19:25, 17:25, 14:25)
Legionovia Legionowo - Giacomini Budowlani Toruń 3:1 (25:11, 24:26, 25:23, 25:22)
Developres SkyRes Rzeszów - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3:0 (25:17, 25:15, 25:19)
KSZO OSTROWIEC - ŁKS Commercecon Łódź 1:3 (21:25, 26:24, 22:25, 23:25)
 
Kolejka XII – start kolejki: 17.12. 2016
 
PGE Atom Trefl Sopot - ŁKS Commercecon Łódź 3:2 (25:19, 25:14, 27:29, 23:25, 15:13)
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - KSZO OSTROWIEC 3:2 (11:25, 20:25, 25:18, 25:14, 15:10)
Giacomini Budowlani Toruń - Developres SkyRes Rzeszów 3:1 (25:17, 25:16, 23:25, 25:15)
Impel Wrocław - Legionovia Legionowo 3:0 (25:13, 25:18, 25:20)
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - KS PAŁAC Bydgoszcz 3:0 (25:16, 25:16, 25:22)
Budowlani Łódź - Enea PTPS Piła 3:2 (25:21, 25:21, 19:25, 21:25, 15:10)
Polski Cukier Muszynianka - Chemik Police 0:3 (9:25, 16:25, 20:25)
 
Kolejka XIII – start kolejki: 30-12-2016
 
Chemik Police - PGE Atom Trefl Sopot  3:0 (25:13, 25:23, 25:15)
Enea PTPS Piła - Polski Cukier Muszynianka 3:0 (25:15, 25:22, 25:16)
KS PAŁAC Bydgoszcz - Budowlani Łódź 0:3 (23:25, 22:25, 16:25)
Legionovia Legionowo - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3:1 (25:21, 15:25, 25:16, 25:22)
Developres SkyRes Rzeszów - Impel Wrocław 3:0 (25:17, 25:23, 25:21)
KSZO OSTROWIEC - Giacomini Budowlani Toruń 3:0 (25:18, 25:15, 25:21)
ŁKS Commercecon Łódź  - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3:1 (25:20, 25:21, 22:25, 25:22)
 
Kolejka XIV – start kolejki: 04.01.2017
 
PGE Atom Trefl Sopot - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
ŁKS Commercecon Łódź - Giacomini Budowlani Toruń 3:2 (21:25, 21:25, 25:20, 25:18, 19:17)
KSZO OSTROWIEC - Impel Wrocław 1:3 (23:25, 29:27, 15:25, 16:25)
Developres SkyRes Rzeszów - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (18:25, 18:25, 18:25)
Legionovia Legionowo - Budowlani Łódź
KS PAŁAC Bydgoszcz - Polski Cukier Muszynianka 2:3 (9:25, 25:19, 25:11, 20:25, 11:15)
Enea PTPS Piła - Chemik Police 0:3 (17:25, 20:25, 20:25)
 
Kolejka XV – start kolejki: 07.01.2017
 
PGE Atom Trefl Sopot - Enea PTPS Piła
Chemik Police - KS PAŁAC Bydgoszcz 3:1 (25:10, 26:24, 22:25, 25:19)
Polski Cukier Muszynianka - Legionovia Legionowo
Budowlani Łódź - Developres SkyRes Rzeszów 1:3 (19:25, 19:25, 25:19, 16:25)
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - KSZO OSTROWIEC 3:1 (20:25, 29:27, 25:22, 25:19)
Impel Wrocław - ŁKS Commercecon Łódź 3:0 (25:21, 28:26, 25:18)
Giacomini Budowlani Toruń - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3:2 (20:25, 25:21, 25:17, 21:25, 15:12)
 
Kolejka XVI – start kolejki: 14.01.2017
 
PGE Atom Trefl Sopot - Giacomini Budowlani Toruń 0:3 (21:25, 20:25, 19:25)
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - Impel Wrocław 1:3 (25:21, 20:25, 16:25, 13:25)
ŁKS Commercecon Łódź - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3:1 (25:22, 16:25, 25:23, 26:24)
KSZO OSTROWIEC - Budowlani Łódź 2:3 (25:19, 17:25, 25:22, 23:25, 12:15)
Developres SkyRes Rzeszów - Polski Cukier Muszynianka 3:2 (23:25, 25:22, 25:20, 25:27, 15:9)
Legionovia Legionowo - Chemik Police 0:3 (20:25, 19:25, 22:25)
KS PAŁAC Bydgoszcz - Enea PTPS Piła 3:0 (25:17, 25:19, 25:18)
 
Kolejka XVII – start kolejki: 21-01-2017
 
KS PAŁAC Bydgoszcz – PGE Atom Trefl Sopot 1:3 (16:25, 25:23, 26:28, 21:25)
Enea PTPS Piła - Legionovia Legionowo 3:0 (25:20, 25:21, 25:18)
Chemik Police - Developres SkyRes Rzeszów 3:0 (25:19, 25:16, 25:16)
Polski Cukier Muszynianka - KSZO OSTROWIEC 3:2 (25:20, 18:25, 23:25, 25:20, 15:7)
Budowlani Łódź - ŁKS Commercecon Łódź 3:0 (25:18, 25:15, 25:17)
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3:0 (25:15, 25:18, 25:21)
Impel Wrocław - Giacomini Budowlani Toruń 3:0 (25:11, 25:13, 25:14)
 
Kolejka XVIII – start kolejki 28.01.2017
 
PGE Atom Trefl Sopot - Impel Wrocław 3:1 (26:24, 22:25, 25:16, 25:19)
Giacomini Budowlani Toruń - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 1:3 (19:25, 25:20, 23:25, 20:25)
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - Budowlani Łódź 0:3 (22:25, 23:25, 13:25)
ŁKS Commercecon Łódź - Polski Cukier Muszynianka 3:1 (25:23, 25:15, 18:25, 25:14)
KSZO OSTROWIEC - Chemik Police 0:3 (22:25, 20:25, 18:25)
Developres SkyRes Rzeszów - Enea PTPS Piła 3:0 (25:21, 25:17, 25:10)
Legionovia Legionowo   - KS PAŁAC Bydgoszcz 3:2 (28:26, 25:21, 14:25, 26:28, 15:8)
 
Kolejka XIX – start kolejki 11.02.2017
 
Legionovia Legionowo - PGE Atom Trefl Sopot 2:3 (25:23, 20:25, 25:22, 20:25, 8:15) 
KS PAŁAC Bydgoszcz - Developres SkyRes Rzeszów 1:3 (17:25, 18:25, 25:21, 18:25)
Enea PTPS Piła - KSZO OSTROWIEC 2:3 (25:20, 21:25, 25:19, 11:25, 13:15)
Chemik Police - ŁKS Commercecon Łódź 3:2 (22:25, 25:21, 20:25, 25:19, 15:7)
Polski Cukier Muszynianka - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3:2 (25:16, 16:25, 23:25, 25:21, 22:20)
Budowlani Łódź - Giacomini Budowlani Toruń 3:1 (19:25, 25:21, 25:12, 25:20)
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Impel Wrocław 2:3 (25:17, 11:25, 25:23, 18:25, 12:15)
 
Kolejka XX – start kolejki: 15.02.2017
 
PGE Atom Trefl Sopot - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 1:3 (22:25, 16:25, 25:16, 17:25)
Impel Wrocław - Budowlani Łódź 3:1 (25:19, 25:23, 23:25, 25:21)
GiacominiBudowlani Toruń - Polski Cukier Muszynianka 3:0 (25:20, 25:19, 25:21)
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - Chemik Police 1:3 (18:25, 23:25, 25:23, 17:25)
ŁKS Commercecon Łódź - Enea PTPS Piła 1:3 (25:17, 25:18, 21:25, 25:17)
KSZO OSTROWIEC - KS PAŁAC Bydgoszcz 3:2 (14:25, 25:19, 25:13, 18:25, 15:9)
Developres Rzeszów - Legionovia Legionowo 3:0 (25:20, 25:19, 25:16 )
 
Kolejka XXI -  start kolejki 18-02-2017    
 
Developres SkyRes Rzeszów - PGE Atom Trefl Sopot 3:0 (25:12, 25:17, 25:17) 
Legionovia Legionowo - KSZO OSTROWIEC 3:2 (25:21, 25:20, 21:25, 17:25, 15:9)
KS PAŁAC Bydgoszcz - ŁKS Commercecon Łódź 0:3 (17:25, 13:25, 17:25)
Enea PTPS Piła - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 1:3 (15:25, 25:19, 18:25, 16:25)
Chemik Police - Giacomini Budowlani Toruń 3:1 (23:25, 26:24, 25:23, 25:17)
Polski Cukier Muszynianka - Impel Wrocław 0:3 (21:25, 23:25, 22:25)
Budowlani Łódź - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3:0 (25:15, 25:23, 25:8)
 
Kolejka XXII – start kolejki: 25-02-2017  
 
PGE Atom Trefl Sopot - Budowlani Łódź 2:3 (7:25, 18:25, 25:23, 25:17, 8:15)
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Polski Cukier Muszynianka 3:0 (25:15, 25:18, 25:21)
Impel Wrocław - Chemik Police (Przełożone na 21.03.)
Giacomini Budowlani Toruń - Enea PTPS Piła 3:1 (19:25, 25:17, 25:22, 25:8 )
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - KS PAŁAC Bydgoszcz 3:1 (25:17, 17:25, 25:21, 28:26)
ŁKS Commercecon Łódź - Legionovia Legionowo 3:0 (25:15, 27:25, 25:23)
KSZO OSTROWIEC – Developres SkyRes Rzeszów 1:3 (25:22, 18:25, 20:25, 14:25 )
 
Kolejka XXIII – start kolejki: 04-03-2017 
 
KSZO OSTROWIEC - PGE Atom Trefl Sopot 3:2 (17:25, 25:12, 22:25, 26:24, 15:10 )
Developres SkyRes Rzeszów - ŁKS Commercecon Łódź 3:0 (25:18, 25:15, 25:18 )
Legionovia Legionowo   - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 2:3 (25:11, 23:25, 23:25, 25:22, 13:15 )
KS PAŁAC Bydgoszcz - Giacomini Budowlani Toruń 1:3 (19:25, 25:16, 20:25, 23:25 )
Enea PTPS Piła - Impel Wrocław 0:3 (7:25, 27:29, 16:25)
Chemik Police - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3:0 (25:18, 25:18, 26:24)
Polski Cukier Muszynianka - Budowlani Łódź
 
Kolejka XXIV – start kolejki: 11-03-2017 162       
 
PGE Atom Trefl Sopot - Polski Cukier Muszynianka
Budowlani Łódź - Chemik Police 3:1 (25:23, 25:18, 19:25, 25:23)
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Enea PTPS Piła 3:0 (25:17, 25:11, 25:23)
Impel Wrocław - KS PAŁAC Bydgoszcz 3:2 (23:25, 25:20, 17:25, 25:11, 15:8)
Giacomini Budowlani Toruń - Legionovia Legionowo 3:1 (25:15, 28:26, 17:25, 25:19)
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - Developres SkyRes Rzeszów 3:2 (25:17, 13:25, 25:16, 21:25, 17:15)
ŁKS Commercecon Łódź - KSZO OSTROWIEC 3:0 (25:23, 25:18, 25:20)
 
 
Kolejka XXV – start kolejki: 18-03-2017 
 
ŁKS Commercecon Łódź - PGE Atom Trefl Sopot 3:2 (20:25, 29:27, 25:20, 24:26, 15:13 )
KSZO OSTROWIEC - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 0:3 (21:25, 16:25, 17:25)
Developres SkyRes Rzeszów - Giacomini Budowlani Toruń 3:2 (18:25, 14:25, 25:15, 25:18, 15:9)
Legionovia Legionowo - Impel Wrocław 1:3 (25:20, 9:25, 12:25, 17:25)
KS PAŁAC Bydgoszcz - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (18:25, 13:25, 18:25 )
Enea PTPS Piła - Budowlani Łódź 0:3 (21:25, 18:25, 17:25 )
Chemik Police - Polski Cukier Muszynianka 3:0 (29:27, 25:17, 25:20)
 
Kolejka XXVI – start kolejki: 25-03-2017
 
PGE Atom Trefl Sopot - Chemik Police (25.03.)
Polski Cukier Muszynianka Enea - PTPS Piła
Budowlani Łódź - KS PAŁAC Bydgoszcz
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Legionovia Legionowo
Impel Wrocław - Developres SkyRes Rzeszów
Giacomini Budowlani Toruń - KSZO OSTROWIEC
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - ŁKS Commercecon Łódź