Nowa umowa z Grupą Azoty Police

4.02.2022

Grupa Azoty Police kontynuuje współpracę z Klubem Piłki Siatkowej Chemik Police S.A. Tym samym w 2022 r. policka spółka pozostaje partnerem głównym Grupy Azoty Chemik Police, jednej z najbardziej utytułowanych drużyn w historii polskiej siatkówki kobiecej.

-   Współpraca z Chemikiem przynosi nam korzyści wizerunkowe nie tylko w kraju, ale także na europejskich boiskach. W ubiegłym roku policzanki zdobyły dziewiąte w historii  klubu mistrzostwo Polski oraz dziewiąty Puchar Polski. Zespół znalazł się także w ósemce najlepszych europejskich drużyn. To dowód na to, że stabilność finansowa, jaką zapewnia klubowi umowa z Grupą Azoty Police, przekłada się na sukcesy sportowe –  podkreślił prezes Zarządu Grupy Azoty Police Mariusz Grab.

Podpisana umowa zapewnia klubowi bezpieczeństwo finansowe i możliwość dalszego rozwoju przez kolejny rok.

-  Grupa Azoty Police daje nam poczucie stabilności. Dzięki niej możemy myśleć o podpisywaniu kontraktów z zawodniczkami, trenowaniu, walce o kolejne trofea. Płynność finansowa to klucz   w funkcjonowaniu klubu aspirującego do mistrzostwa, dlatego niezwykle cieszymy się, że Grupa Azoty Police od lat stawia na siatkówkę w naszym regionie. Dziękujemy za wsparcie i   wspólną drogę do zapisania się na kartach historii polskiego sportu –  mówi Paweł Frankowski, prezes klubu.

Dziękujemy za kolejny rok wsparcia naszego klubu!