Gadżety dla kibiców, bawialnia dla dzieci

25.10.2013

Przed jutrzejszym meczem Chemik Police- Beef Master Budowlani Łódź kibice naszej drużyny będą mogli zaopatrzyć się w klubowe gadżety. Fan shop usytuowany jest w holu hali.

W zależności od zainteresowania, oferta będzie zwiększana i rozszerzana o kolejne produkty. Na początek klub Chemik Police SA przygotował m.in. koszulki, zestawy do kibicowania, tzw. „klaskacze”, szaliki, bluzy z kapturem, czapki, kubki i kufle, miniaturki koszulek do zawieszenia w samochodzie, długopisy, itp. Chętni do zakupu klubowych gadżetów powinni wcześniej zaopatrzyć się w gotówkę. Klubowy sklepik w hali jest tymczasowy i nie posiada terminalu do płatności kartami.

Klub przygotował także atrakcje dla dzieci, które wraz z rodzicami wybiorą się na mecz, jednak niekoniecznie zainteresowane będą oglądaniem sportowych zmagań. W hali, w osobnym pomieszczeniu powstała bawialnia dla dzieci w wieku 1- 6 lat. Maluchami opiekować się będzie oraz organizować im czas, wykwalifikowana opiekunka.

Teraz rodzice nie będą już mieli dylematu: pójść na mecz, czy zostać z dzieckiem w domu. Poza tym, mając pewność, że pociecha jest tuż obok, pod opieką, bez reszty mogą poświęcać swoją uwagę wydarzeniom na boisku i emocjonować się widowiskiem.

Opieka nad dziećmi w trakcie meczu jest bezpłatna.