Mecz z Impelem – wielkie wydarzenie

3.02.2014

Niedzielne popołudnie, 9 bm., zapowiada się niezwykle atrakcyjnie dla kibiców siatkówki. W Policach, w ramach ostatniej, osiemnastej kolejki Orlen Ligi dojdzie do spotkania na szczycie: Chemik – Impel. Początek o godz. 14.45.

Nasz zespół ma już zagwarantowaną pozycję lidera rozgrywek po rundzie zasadniczej, bez względu na wynik tego pojedynku. Wrocławianki są na razie na drugiej pozycji w tabeli Orlen Ligi, po wczorajszym zwycięstwie 3:2 nad BKS Aluprofem Bielsko-Biała. Jednak dzisiaj dokończona zostanie siedemnasta kolejka i o komplet punktów będzie grać największy rywal Impela do pozycji wicelidera – sopocki Atom Trefl. Ekipa z wybrzeża nie powinna mieć problemu z pokonaniem outsidera rozgrywek, Pałacu Bydgoszcz. Zatem zepchnie zespół z Wrocławia na trzecią lokatę w tabeli. W ostatniej, osiemnastej kolejce spotkań, Atom Trefl Sopot podejmować będzie u siebie Siódemkę SK bank Legionovia Legionowo, drużynę, która walczy o ósmą lokatę w tabeli dającą prawo gry w fazie play-off. Ewentualna porażka „Atomówek” przy jednoczesnym zwycięstwie Impela 3:0 z Chemikiem dawałoby wrocławiankom drugie miejsce po rundzie zasadniczej.

Impel Wrocław przyjedzie zatem do Polic w bojowych nastrojach, dodatkowo żądny rewanżu za przegraną u siebie 2:3 w pierwszej rundzie rozrywek. Walczyć musi o całą pulę punktową. Natomiast nasze siatkarki, jak zapowiadają, chcą wygrywać wszystkie mecze. Zanosi się więc na wielkie wydarzenie.

Warto zarezerwować sobie czas w niedzielne popołudnie i zobaczyć mecz na własne oczy, na żywo w hali przy ul. Siedleckiej 6E w Policach, bądź w telewizji, na kanele Polsat Sport, który będzie go transmitował.

Przedsprzedaż biletów na to spotkanie w piątek, 7 bm., w godz. 16-18 oraz w sobotę, 8 bm., w godz. 14-16 w kasie klubu obok hali widowiskowo-sportowej przy ul. Siedleckierj 6E w Policach.