Zapowiedź spotkania Chemik Police – PGE Atom Trefl Sopot

17.04.2016

W pierwszym spotkaniu finału ORLEN Ligi Chemik Police podejmie PGE Atom Trefl Sopot. Początek we wtorek o godzinie 18. 

W półfinale policzanki dwukrotnie pokonały MKS Tauron Dąbrowę Górniczą 3:0. Awans do ostatniej rundy walki o mistrzostwo Polski zagwarantowały sobie stosunkowo gładko. Znacznie trudniejszą drogę przeszły sopocianki. W półfinale mierzyły się z Impelem Wrocław i o awansie zadecydowało dopiero trzecie spotkanie.

W ciągu całego sezonu Chemik z Atomem grał czterokrotnie. Policzanki wygrały wszystkie mecze. Zaczęły od zwycięstwa w Superpucharze Polski, potem doszły dwie wygrane ligowe i kilka tygodni temu zwycięstwo w finale Pucharu Polski.

Mistrzostwo Polski zdobędzie zespół, który jako pierwszy zapisze na swoim koncie trzy finałowe zwycięstwa. Pierwsze dwa pojedynki rozegrane zostaną w Azoty Arenie (19.04. i 20.04.). Potem rywalizacja przeniesie się do Sopotu.

Dla kibiców przygotowaliśmy specjalne promocje na bilety. Każdy, kto kupi wejściówkę na pierwszy pojedynek, za bilet na drugi mecz zapłaci jedyne pięć złotych!

Organizujemy również akcję „Wszyscy na biało-niebiesko”. Prosimy kibiców, żeby podczas rywalizacji w Azoty Arenie założyli koszulki Chemika, a jeśli takowych nie mają, to koszulki w kolorach białym lub niebieskim.

Prosimy o wcześniejsze stawienie się w hali. Zarówno ze względów organizacyjnych, jak i z powodu konkursów i atrakcji, które przewidziane są w związku z pojedynkami finałowymi.

Dla kibiców z Polic podstawiony zostanie darmowy autobus, który ruszy o godzinie 16:30 z przystanku Police Rynek, następny przystanek – CH Kinga. Kurs powrotny 20 minut po zakończeniu meczu.

Wciąż można kupić wejściówki na spotkanie Chemik Police – PGE Atom Trefl Sopot w internecie na www.chemik-police.com oraz www.kupbilet.pl, a także w salonach EMPiK i punktach STS w całej Polsce.

Bilety są również dostępne w kasach Azoty Areny w dniu meczu od godziny 15.