Chemik i Police to jedność

5.08.2014

Gmina Police podpisała umowę z Klubem Piłki Siatkowej Chemik Police o współpracy na nadchodzący sezon. To oznacza, że drużyna siatkarek będzie promowała Police na krajowych i europejskich arenach sportowych.

- Wszyscy jeszcze mamy świeżo w pamięci wspaniałe sukcesy naszych siatkarek, kiedy zdobywały mistrzostwo i Puchar Polski – stwierdził burmistrz Polic, Władysław Diakun. - Wspominamy piękne mecze i zwycięstwa transmitowane przez telewizję. O Policach było głośno w całej Polsce, we wszystkich mediach. Teraz, dzięki naszej drużynie występującej w Lidze Mistrzyń będzie się o nas mówiło także w Europie. To świetna, skuteczna reklama gminy Police i Grupy Azoty Zakłady Chemiczne „Police” SA. Dlatego zdecydowaliśmy się na współpracę z klubem i podpisaliśmy tę umowę.

Zgodnie z zapisami umowy, logo gminy Police będzie umieszczone na koszulkach i dresach siatkarek, a także na większości materiałów reklamowych oraz promocyjnych klubu.

- Gmina to nasz naturalny partner, bo klub nosi przecież nazwę Chemik Police – powiedziała prezes, Joanna Żurowska. – Chemik i Police to właściwie jedność. Cieszymy się jednak, że nasza współpraca została formalnie potwierdzona, a jej zakres określony w umowie. Mam nadzieję, że postawa drużyny w nadchodzącym sezonie przyczyni się do jak najlepszej promocji gminy.