Darmowe autobusy z Polic na mecz Chemika z Impelem Wrocław

3.11.2014

Na mecz pomiędzy Chemikiem Police a Impelem Wrocław, który rozegrany zostanie w środę, 5 listopada, o godz. 18, w hali Arena w Szczecinie, kibice z Polic dojadą darmowymi autobusami Szczecińsko-Polickiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego.

Darmowe przejazdy z Polic do Szczecina i z powrotem to wspólne przedsięwzięcie finansowane przez Klub Piłki Siatkowej Chemik Police S.A oraz gminę Police.
Podobnie jak to miało miejsce w przypadku ostatniego meczu, z Polic w kierunku hali Arena i z powrotem do Polic pojadą cztery darmowe autobusy: dwa trasą przez Tanowo, dwa przez Siedlice.

Oto szczegółowy rozkład jazdy na 5.11.2014 r.:

16:30 – Kinga - Police Rynek – Tanowo – Pilchowo - Arena Szczecin.

16:40 – Kinga – Arena Szczecin.

16:50 – Kinga- Police Rynek – Tanowo – Pilchowo - Arena Szczecin.

17:00 – Kinga – Arena Szczecin.

Pierwszy autobus powrotny odjedzie z zatoki autobusowej usytuowanej przy ul. Franciszka Jarzyńskiego (po przeciwnej stronie wejścia głównego, z tyłu Areny, od strony jednostki wojskowej) 20 minut po zakończeniu meczu. Kolejne co 5 minut.

Następne mecze w hali Arena w Szczecinie Chemik Police rozegra w sobotę, 8 listopada, z Polskim Cukrem Muszynianką oraz 12 listopada w Lidze Mistrzów z Rabitą Baku. Oba te spotkania rozpoczną się o godz. 18, zatem dla darmowych autobusów z Polic będzie obowiązywał ten sam rozkład jazdy.