UWAGA KIBICE! W środę, 3 września, rusza sprzedaż karnetów.

29.08.2014

Najwierniejsi kibice naszej drużyny niecierpliwie wyczekiwali na moment, kiedy ruszy sprzedaż karnetów na mecze aktualnych Mistrzyń Polski  w nadchodzącym sezonie. Wreszcie mamy dla nich tę najważniejszą informację: stałe wejściówki na wszystkie mecze siatkarek Chemika Police w sezonie 2014/2015 (w tym Orlen Liga, Liga Mistrzów, Puchar Polski) rozgrywane w hali w Szczecinie przy ul. Szafera 3,5,7, będzie można kupować od 3 września br.  na oficjalnej stronie klubu www.chemik-police.com  oraz na stronie  www.kupbilet.pl, a także w siedzibie klubu przy ul. Piłsudskiego 31 w Policach (od poniedziałku do piątku w godzninach 8 - 16).
 
- Naszym priorytetem przy organizacji sprzedaży karnetów oraz biletów, jak i przy wyborze operatora systemu było zapewnienie naszym kibicom najbardziej optymalnych możliwości i sposobów ich zakupu – mówi Joanna Żurowska, prezes KPS Chemik Police. - Uważam, że wszyscy fani naszej drużyny, zarówno ci, którzy wybiorą opcję zakupu wejściówek w internecie, a także ci, którzy preferują gotówkową transakcję w punkcie sprzedaży otrzymali dobrą ofertę. Każdy może wybrać sobie miejsce na widowni, a także skorzystać z różnorakich bonusów, jak np. w przypadku kontynuacji karnetu z poprzedniego sezonu, zakupu karnetu na sektor rodzinny czy jako członek stowarzyszenia kibiców Chemika Police.
 
CENY KARNETÓW NA SEZON 2014/2015:
(Karnet obejmuje wszystkie mecze rozegrane przez KPS Chemik Police w roli gospodarza w sezonie 2014/2015 w hali przy ul. Szafera 3,5,7 w Szczecinie).
 
Karnet VIP: 399 zł
 
Karnet normalny: 299 zł (10% upustu za kontynuację).
 
Karnet ulgowy: 199 zł
(Karnet/bilet ulgowy przysługuje uczniom i studentom poniżej 26 roku życia posiadającym ważną legitymację, a także emerytom i rencistom).
 
Karnet Klubu Kibica: 99 zł
(Wyłącznie dla członków Stowarzyszenia Sympatyków Piłki Siatkowej Chemik Police).
 
Karnet dla osób niepełnosprawnych: 50 zł + 50 zł opiekun.
(Bilet przysługuje osobom z pierwszym stopniem niepełnosprawności oraz osobom na wózkach).
 
Karnety rodzinne:
(Wstęp na sektor rodzinny przysługuje opiekunom z dziećmi urodzonymi po 1 stycznia 2000 r., natomiast dzieci do lat 6, urodzone po 1 stycznia 2008 r., będące pod opieką  osoby dorosłej mają wstęp wolny).
 
Karnet rodzinny: 1 + 1 (jeden dorosły opiekun z dzieckiem): 300 zł
 
Karnet rodzinny: 1 + 2 (jeden dorosły opiekun z dwojgiem dzieci): 350 zł
 
Karnet rodzinny: 1 + 3 (jeden dorosły opiekun z trojgiem dzieci): 400 zł
itd...
 
Karnet rodzinny 2 + 1 (dwoje dorosłych opiekunów z jednym dzieckiem): 350 zł
 
Karnet rodzinny 2 + 2 (dwoje dorosłych opiekunów z dwojgiem dzieci): 400 zł
 
Karnet rodzinny 2 + 3 (dwoje dorosłych opiekunów z trojgiem dzieci): 450 zł        
itd...
 
- Oczywiście ceny karnetów są korzystne dla portfela kibica, gdyż suma wydatków na wejściówki na poszczególne mecze uczyni zdecydowanie wyższą kwotę do zapłacenia za możliwość uczestniczenia w wszystkich wyjątkowych widowiskach z udziałem naszej drużyny – dodaje prezes, Joanna Żurowska. – Poza tym ceny biletów nie będą jednakowe na wszystkie mecze, zwłaszcza na spotkania w ramach Ligi Mistrzów.
Osoby, które w minionym sezonie miały karnety, a teraz także chcą kupić stałą wejściówkę na mecze Chemika Police otrzymają 10-procentowy rabat. Taki karnet ze zniżką będzie można zakupić wyłącznie w biurze klubu po okazaniu starego karnetu z minionego sezonu. Kupując karnety w biurze klubu należy podać numery PESEL przyszłych posiadaczy wejściówek.
 
Nabywając karnet w internecie kupujący będzie mógł wydrukować sobie potwierdzenie zakupu (voucher), upoważniający do wejścia na mecze. Jednak w momencie operacji zakupu pojawi się opcja do wyboru z pytaniem, czy plastikowy karnet w formacie karty bankomatowej, który będzie nie tylko pamiątką, ale trwałym i wygodnym w użyciu biletem, kupujący chce otrzymać pocztą pod wskazany przez siebie adres, czy też odbierze go osobiście w biurze klubu we wskazanym terminie. Takie plastikowe karnety będzie można odebrać po ich wyprodukowaniu, co nastąpi nie wcześniej jak po zakończeniu sprzedaży, czyli po 30.09.2014 r.
 
Regulamin sprzedaży karnetów znajduje się na stronie operatora systemu sprzedaży: www.kupbilet.pl
 
O terminie rozpoczęcia sprzedaży biletów na pierwszy mecz w sezonie 2014/2015 oraz o cenach wejściówek klub poinformuje w specjalnym komunikacie.