W niedzielę finał Zachodniopomorskiego Festiwalu Siatkówki 2014

4.11.2014

W najbliższą niedzielę, 9 listopada, w hali Arena w Szczecinie odbędzie się finał Zachodniopomorskiego Festiwalu Siatkówki 2014 o Puchar Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego, Olgierda Geblewicza. Współorganizatorem tej wielkiej, siatkarskiej imprezy jest Klub Piłki Siatkowej Chemik Police S.A.

W turnieju młodzieży gimnazjalnej z całego województwa, którego współorganizatorami są także Zachodniopomorski Związek Piłki Siatkowej oraz Gimnazjum 43 w Szczecinie, wzięło udział ponad pół tysiąca młodych siatkarek i siatkarzy. W wyniku eliminacji oraz turniejów regionalnych rozegranych w: Pyrzycach, Kołobrzegu, Goleniowie, Świnoujściu i Koszalinie wyłoniono finalistów. Wśród dziewcząt są to:

* Gim 9 Koszalin II
* UKS „Pomorzanie” Szczecin I
* UKS „Libero” Wałcz
* PSPS „Chemik” Police

Natomiast do finału chłopców awansowały zespoły:

* ZS Tymień
* GMS S.O.S. III Pyrzyce
* GIM 1 OPP Kołobrzeg I
* MMKS „Maraton” S.O.S. Świnoujście


Finał Zachodniopomorskiego Festiwalu Siatkówki 2014 rozegrany zostanie 9.11.2014 (niedziela) w hali Arena w Szczecinie, przy ul. Szafera 3/5/7. Początek gier o godz. 10. Drużyny rywalizować będą w systemie „każdy z każdym” wśród chłopców i dziewcząt. 

Tym razem na trybunach, wśród kibiców dopingujących najlepsze drużyny, zasiądą wszystkie siatkarki Chemika Police. Będzie więc niepowtarzalna okazja do zrobienia wspólnych zdjęć i otrzymania autografów. To nie jedyna atrakcja przygotowana przez organizatorów. Warto zarezerwować sobie czas w niedzielne przedpołudnie i przyjść do hali Arena w Szczecinie.