WERON współpracuje z Mistrzyniami Polski

11.08.2014

Firma WERON z Rzeszowa została partnerem medycznym Chemika Police. Oznacza to, że lekarze i fizjoterapeuci opiekujący się naszymi siatkarkami korzystać będą z preparatów oraz akcesoriów służących przygotowaniu organizmu do treningu, jego wzmocnieniu, regeneracji, a jeśli zajdzie taka potrzeba, także leczeniu i rehabilitacji.

- Wyczyn na najwyższym sportowym poziomie wymaga profesjonalnej, perfekcyjnej opieki od strony medycznej – mówi fizjoterapeuta Chemika Police, Rafał Antczak. – Wszystkie nasze zawodniczki mają zapewnione najlepsze warunki pod tym względem, jednak współpraca z firmą WERON pozwoli na sprawne zaopatrzenie we wszystkie niezbędne oraz najnowsze produkty i preparaty potrzebne na co dzień do dbania o ich zdrowie, a także kondycję. Będziemy mieli teraz jednego, sprawdzonego, zaufanego i w pełni profesjonalnego dostawcę – dodaje Rafał Antczak.

Chemik Police będzie współpracował z firmą Weron przez najbliższe dwa sezony.

WERON jest dynamicznie rozwijającym się dystrybutorem preparatów i akcesoriów medycyny sportowej w Polsce. Działa na rynku od 11 lat. W tym czasie zdobył zaufanie wielu drużyn i sportowców. Wśród ponad 250 klubów i organizacji sportowych są m.in.: ViveTargi Kielce, ASSECO Resovia, PGE Turów Zgorzelec, ATOM Trefl Sopot, TREFL Sopot, ZAKSA Kędzierzyn Koźle, Pogoń Szczecin, Górnik Zabrze, Lechia Gdańsk, Piast Gliwice, Widzew Łódź, SKRA Bełchatów, PZLA,  BKS Bielsko Biała, Stal Mielec, AZS Koszalin, oraz wiele innych. Do tego grona dołączyła właśnie drużyna aktualnego Mistrza Polski w siatkówce kobiet - Chemik Police.

- Naszą ofertę adresujemy przede wszystkim do zawodowych sportowców i klubów, fizjoterapeutów, rehabilitantów i lekarzy zajmujących się medycyną sportową, ale także do ludzi prowadzących aktywny tryb życia  – informuje Bartosz Weron, właściciel firmy.